Par Latakko

Par Latakko

MŪSU VĒRTĪBAS

CIEŅA. UZTICĪBA.
RŪPES. UZMANĪBA.

MŪSU MISIJA

ir uzlabot braukšanas drošību,
izmantojot mūsu plašās zināšanas
un pārbaudītās preces, apvienojot šo darbu ar rūpēm par vidi.

Latakko holdings

“Latakko” ir viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs, kura holdingā ietilpst SIA “Latakko” (Latvija), “Latakko” OU (Igaunija) un “Latakko” UAB (Lietuva).

2018. gadā „Latakko” ar 67 miljonu eiro lielu apgrozījumu iekļuva Latvijas TOP100 uzņēmumu sarakstā un, pirmo reizi vēsturē, arī Latvijas TOP50 darbā devēju sarakstā.

Produktu grupas un pārstāvētie zīmoli

“Latakko” galvenie darbības virzieni ir vieglo automašīnu, kravas auto, agro, industriālo un motociklu riepu, disku, akumulatoru un eļļu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Tapat uzņēmums attīsta servisa centru tīklus “Pirelli Key Point”, “Hankook Masters” un “Mr. Big”, kā arī izplata auto preces savā interneta veikalā vairākās valstīs.

Uzņēmuma klienti ir visdažādāko tirgus segmentu pārstāvji: autoservisi, franšīzes veikalu tīkls, autotirgotāji, vairumtirgotāji, kā arī komerciālo autoparku īpašnieki un lielveikali.

“Latakko” pārstāv vairāk nekā 40 starptautiskus zīmolus – Pirelli, Michelin, Goodyear, Yokohama, Toyo Tires, Hankook, Maxxis, GT Radial, GiTi, Sailun, Westlake, Goodride, Triangle, Duracell, Deta, Champion, Momo, BBS, OZ, MAK u. c.

Lepojamies ar mūsu kopīgajiem sasniegumiem

Ar mērķtiecīgu komandas darbu, skaidru vīziju par uzņēmuma attīstību un mērķi mums ir izdevies izveidot plašu un uzticamu sadarbības partneru loku, iegūt un saglabāt apmierinātus un smaidīgus klientus.

Lai skaitļi un fakti runā paši par sevi…

Komanda

“Latakko” komandu veido 280 savas nozares speciālistu un profesionāļu, kurus vieno mērķtiecība, vēlme pilnveidot savas profesionālās prasmes un zināšanas. Mūsu kolektīvā ir dažādu tautību un kultūru pārstāvji, kas ir vēl viens mūsu uzņēmuma trumpis veiksmīgai uzņēmējdarbībai starptautiskā vidē.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!