Brock

Kopš tā dibināšanas 90. gadu vidū uzņēmuma Brock darbības lauks disku ražošanā ir krietni paplašinājies. Alumīnija lietie diski tiek ražoti un tirgoti ar divu zīmolu nosaukumiem: Brock un RC Design. To dizainu skaits sasniedz 50, un tie ir pieejami izmēros no 13 līdz 22 collām diametrā. Iespaidīgais produktu piedāvājums, tostarp arī no vairākām daļām sastāvoši diski un dizaini, kas piemēroti braukšanai bezceļa apstākļos un ar apvidus auto, ir pamats, kas padarījis Brock diskus slavenus! Dažādā iespējamā to izmantošana tikpat ļoti ir Brock koncepcijas sastāvdaļa, kā norāda uz šī zīmola rūpīgi pārbaudīto izstrādājumu kvalitāti. Visi Brock diski ir testēti dažādos veidos, un tiem piešķirti vācu TÜV sertifikāti.

Brock ražošanā tiek izmantotas jaunākā līmeņa tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot augstus kvalitātes standartus. Tā kā šī zīmola krāsošanas un pārklājumu rūpnīca ir viena no pasaules līderēm savā nozarē, tajā ražotajiem produktiem ir iespējams piešķirt triju gadu garantiju. Lai produkti kalpotu visu garantijas laiku, to aizsargājošās lakas sastāvā ir akrila krāsas pulveris. Šis ir nedaudz dārgāks materiāls, taču kvalitātes ziņā to grūti pielīdzināt jebkam citam. Spēcīgāka aizsardzība pret koroziju un laikapstākļu ietekmi tiek panākta ar lielāku pārklājuma biezumu un paaugstinātu materiāla blīvumu. Pat bremžu putekļus no šī materiāla var viegli notīrīt, un šāds pārklājums sargā disku no bojājumiem.

Brock mērķis ir garantēt pircējiem pirmklasīgu kvalitāti, noturēt nemainīgu klientu loku, kā arī iegūt jaunus klientus. Šī mērķa vārdā Brock diski vienmēr tiek ražoti lielākā skaitā, lai vienmēr būtu pieejami iekrājumi un pircējiem nebūtu jāgaida, kamēr tos izgatavos. Brock rūpnīcās strādā zinīgi un profesionāli darbinieki. Zīmola pārstāvji rūpējas par to, lai visas preces saņemtu jaunākos TÜV sertifikātus.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!