Dezent

Jau pirmie Dezent lietie diski tika ražoti Vācijā, Zauerlandes reģionā — vācu automobiļu aksesuāru tirgus metālapstrādes rūpniecības pašā sirdī. Tieši šis ir zīmols, kurā attīstīti kvalitātes kritēriji un inženierijas standarti, ar kuriem visā pasaulē auto detaļu ražošanā saista frāzi „Ražots Vācijā”.

Vēl nesen lietie diski tika uzskatīti par luksusa preci, kas paredzēta vienīgi izsmalcinātākajām un luksusa klases automašīnām. Dezent plašais produktu sortiments un saprātīgā cenu politika ir palīdzējusi padarīt lietos diskus pieejamākus dažādu izmēru un klašu automobiļiem. Šodien lietie diski ir kļuvuši par neaizstājamu iespēju braucējiem izpaust savu individualitāti automašīnas vizuālajā tēlā.

Dezent apvieno vieglumu un dizaina tīrību, vācu inženierijas precizitāti un eleganci. Tā piedāvājumā ir atrodami gan sportiska, gan izsmalcināta dizaina lietie diski. Gadu gaitā uzkrātā pieredze, plānošanas un loģistikas prasmes un iespēja uzglabāt ievērojamu daudzumu preču, kā arī tirgus risku politika nodrošina Dezent produktu vieglu pieejamību visā pasaulē.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!