Dunlop

Dunlop riepas tiek klasificētas kā premium kvalitātes preces, un daudzu autovadītāju prātos tās asociējas ar autosportu. Šī uzņēmuma pūrā ir skarbos apstākļos — sacīkšu trasēs — gadiem krāta pieredze. Zīmola modeļiem ir raksturīgs augsts tehniskais sniegums, un tie ir ražoti saistībā ar jaunākajiem tehniskajiem sasniegumiem. Tas ir produkts, ar ko aprīkotā automašīnā gan šoferis, gan pasažieris var baudīt drošu un ērtu braucienu.

Dunlop riepām ir sporta DNS, tāpēc nepārsteidz, ka Mercedes-AMG ir izvēlējies tieši šo uzņēmumu par oficiālo sadarbības partneri autosporta tehnoloģiju ražošanā. Citi premium zīmoli, piemēram, Audi, VW, BMW, Renault un Jaguar, arī ir izvēlējušies Dunlop, lai uzlabotu savu luksusa klases automašīnu tehnisko sniegumu.

Dunlop riepas šķitīs pievilcīgas autovadītājiem, kurus saista dinamisks braukšanas stils un kuri no riepām gaida ko vairāk par uzticamību. Ja Jūs sajūsmina sporta automašīnā pie stūres izjūtamais satraukums un braukšana šādā automobilī ir Jūsu mērķis, tad Dunlop ir īstais piedāvājums tieši Jums.

Interesanti fakti

  • Uzņēmumu ir aizsācis Džons Boids Danlops (John Boyd Dunlop), kurš pirmais patentēja pneimatisko riepu, kas pildīta ar gaisu, lai nodrošinātu papildu komfortu brauciena laikā. Sākotnēji šādas riepas tika ražotas tikai velosipēdiem.
  • Sešdesmito gadu sākumā Dunlop inženieri atklāja akvaplanēšanas fenomenu, kas deva iespēju pilnveidot ūdens novadīšanu prom no riepām, ievērojami paaugstinot drošības līmeni braucienos pa slapjiem ceļiem.
  • Vēl kāds unikāls sasniegums ir Dunlop 3S tehnoloģija, kas ļauj reizē uzlabot gan riepu drošības līmeni, gan komfortu, gan noturību pret nolietošanos. Šis risinājums ir noteicis jaunus standartus riepu ražošanā.
  • Dunlop ir izveidojis vienu no pirmajām riepām, ar ko iespējams braukt vēl pat brīdi pēc tās pārduršanas. Šāda īpaša iezīme ir raksturīga modelim Denovo, kas ekipēts ar DSST sistēmu. Šādas riepas sāka ražot septiņdesmitajos gados.
  • Šī zīmola riepas ir piedalījušās vairākos uzvaras braucienos Lemānas 24 stundu sacensībās, kā arī ieguvušas astoņus čempiona titulus un 82 reizes uzvarējušas Formula 1 Grand Prix sacīkstēs.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!