Vieglās un SUV riepas

Giti

11. lielākais riepu ražotājs pasaulē

Giti Tire darbojas riepu nozarē jau vairāk nekā 60 gadus. Šajā laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē ar 65000 tirdzniecības vietām >130 valstīs.

Ražotnes

1951. gadā dibinātā uzņēmuma galvenā mītne atrodas Singapūrā, savukārt 8 rūpnīcas izvietotas Ķīnā, Indonēzijā un ASV.

Vācijā radītas riepas

Eiropas tirgum paredzētās riepas tiek pilnībā izstrādātas Vācijā (Hanoverē) un testētas dažādu Eiropas valstu trasēs, vienmēr paturot prātā kvalitātes un drošības aspektus.

Sertifikācija

Visas Giti riepas ir saņēmušas Vācijas kvalitātes kontroles organizācijas TÜV SÜD sertifikātus. Papildus tam, atsevišķi modeļi tiek pārbaudīti arī Šveices testēšanas organizācijā TCS un citur.

Inovācijas

Ap 700 no 35 tūkstošiem Giti Tire darbinieku ir zinātnieki, kas nepārtraukti izstrādā jaunas tehnoloģijas. Uzņēmuma pētniecības centri atrodas Vācijā, Lielbritānijā, ASV, Ķīnā un Indonēzijā.

Testēšana

Giti Tire rīcībā ir pasaules līmeņa testēšanas iekārtas un speciālisti, kas tiek piesaistīti no visas pasaules. Tāpat riepas tiek testētas arī ārpus telpām, turklāt ne tikai trasēs, bet arī reālos bezceļu apstākļos.

Original equipment

Tādi autoražotāji, kā Volkswagen, Škoda, Isuzu, Volvo, Mitsubishi, John Deere un Seat ir izvēlējušies Giti riepas savu transportlīdzekļu standarta komplektācijai. OE jeb original equipment riepas tiek atlasītas konkrētam auto modelim, ņemot vērā to piemērotību, un uzstādītas jau rūpnīcā. Ar Giti riepām šādi tiek aprīkoti vairāk nekā 330 automašīnu, autobusu un specializēto transportlīdzekļu modeļi.

Auto ražotāju un riepu mazumtirgotāju atzinība

Savukārt Nissan, WalMart, Dongfeng Peugoet Citreon un citi ir pasnieguši uzņēmumam Giti Tire atzinības rakstus, novērtējot kvalitatīvas un uzticamas riepu piegādes.

Motorsports

Giti Tire atbalsta vairākas ievērojamas sacensības dažādās valstīs. Piemēram, Nirnbergas 24 izturības braucienu, Fun Cup sacīkstes Lielbritanijā un Āzijas Formula 3 sacensības.

Rūpes par dabu un cilvēkiem

Kur vien tas iespējams, riepu ražošanā Giti Tire izmanto videi draudzīgas tehnoloģijas. Tāpat uzņēmums iesaistēs dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, apmaksā kataraktas ārstēšanu pacientiem, kas to nevar atļauties.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!