Hankook

Hankook nozīmē laba snieguma uz dažādiem ceļa segumiem un optimālas cenas kombināciju. Ražošanā izmantotais silica materiāls padara Hankook riepas drošas arī sliktos laikapstākļos, dodot iespēju baudīt komfortablu braucienu.

Vairāk nekā 70 gadu ilgā pieredze un pastāvīgā izstrādājumu pilnveidošana ir nodrošinājusi zīmola Hankook popularitāti visā pasaulē. Ar unikālajam izejmateriālam un īpašajiem protektoriem laikapstākļi Jums nebūs šķērslis — vienmēr varēsiet nonākt plānotajā galamērķī īstajā laikā.

Mūsdienīgu ražošanas tehnoloģiju un augstvērtīgu materiālu lietojums nozīmē, ka Hankook riepas ir piemērotas braukšanai dažādos laikapstākļos. Šīs augstvērtīgās korejiešu zīmola riepas oriģinālajā automašīnu komplektācijā piedāvā vairāki ievērojami uzņēmumi, piemēram, Audi, Ford, Renault un Volkswagen.

Hankook riepas ir īpaši izturīgas, tāpēc ar vienu riepu komplektu var nobraukt vairāk kilometru nekā iepriekš. Tas savukārt nozīmē iespēju ietaupīt, jo retāk būs jāmaina riepas pret jaunām. Īpašais riepu dizains dod iespēju ekonomēt vēl kādā veidā: tā dēļ krītas degvielas patēriņš, un Jūs ietaupāt naudu.

Interesanti fakti

  • Hankook korejiešu valodā nozīmē ‘Dienvidkoreja’.
  • Šim uzņēmumam pieder astoņas rūpnīcas, kas ir izvietotas četros kontinentos: divas Dienvidkorejā, trīs Ķīnā un pa vienai Ungārijā, Indonēzijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.
  • Hankook ir pasaules lielāko riepu ražotāju saraksta septītajā vietā.
  • Tieši tikpat pārsteidzošs, cik bija pirmais tirgus, uz kuru tika eksportēti Hankook produkti, (Pakistāna), ir arī pirmais uzņēmuma atzars ārzemēs: tas 1976. gadā tika atvērts Kuveitā.
  • Uzņēmumā Hankook strādā vairāk nekā 14 tūkstoši darbinieku, un viņu ražotās riepas tiek pārdotas autovadītājiem 180 valstīs visā pasaulē.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!