Linglong

Top20 pasaulē

Linglong jau ilgstoši atrodas 20 pasaules lielāko riepu ražotāju sarakstā. Turklāt Linglong riepas ir ierindotas Ķīnas piecu nozīmīgāko riepu ražotāju sarakstā, jo saražo 51 miljonu riepu gadā. Linglong riepas ir pārstāvētas >180 valstīs.

Uzņēmumā Linglong strādā vairāk nekā 10 tūkstoši darbinieku. Pašreiz uzņēmuma rīcībā ir modernas ražošanas iekārtas, un ražošana norisinās Ķīnā un Taizemē. Zīmola vērtība pieauga 2015. gadā, kad tas tika atzīts par Ķīnas riepu ražotāju Nr. 1.

Plašs riepu sortiments

Linglong darbojas riepu tirgū kopš 1975. gada, ražojot pasažieru, vieglā komerctransporta, kravas automašīnu, autobusu, industriālās tehnikas, bezceļu transportlīdzekļu un agrārās tehnikas riepas.

Kvalitāte un inovācijas

Viena no galvenajām vērtībām, ar ko lepojas šī zīmola pārstāvji, ir stingrā kvalitātes kontrole.

Tāpat uzsvars tiek likts uz pētījumiem un jaunu tehnoloģiju izstrādi. Ķīnā Linglong vada divus pētījumu un jaunu tehnoloģiju izstrādes centrus, fokusējoties uz skaņas apslāpēšanas, uzticamības, braukšanas un vadāmības kvalitātēm.

Kvalitātes standartu ievērošana caurvij visu Linglong riepu dizaina un ražošanas procesus, stingras gatavu riepu kvalitātes pārbaudes ieskaitot.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!