Norrsken

Riepas, kas radītas skarbiem ziemas apstākļiem

Ice Razzor ir atjaunotas Skandināvijas tipa ziemas riepas, kas paredzētas izmantošanai ziemeļu klimatiskajos apstākļos. Tās ir uzticamas un videi draudzīgas riepas, kas uzlabotas drošai lietošanai mainīgajos Baltijas un Skandināvijas laikapstākļos.

Norrsken Ice Razor

Pateicoties agresīvajam, virzienvērstajam protektora zīmējumam, Ice Razor riepas ir uzticamas, braucot pa apledojušiem un sniegotiem ceļiem.

Savukārt centrālā josla un stabilie malu bloki ar zigzagveida sānu rievām, nodrošina saķeri un teicamu vilci kā uz ledus, tā sniegā.

Riepas ir paredzētas visu veidu vieglajiem automobiļiem, apvidus auto  un komerctransportam.

Riepu atjaunošana

Norrsken Ice Razor izgatavošanā tiek izmantoti vienīgi premium zīmolu karkasi. Atjaunošanas process iekļauj iekšējās un ārējās riepas daļas pārbaudi ar riepu saudzējošām metodēm.

Neviena riepa nedrīkst būt vecāka par pieciem gadiem vai pat tikai nedaudz bojāta. Pēc tam visas riepas tiek pārbaudītas ar lāzeru, lai noteiktu iespējamos caurumus, izliekumus vai nelīdzenumus.

Tikai pēc tik stingras un precīzas atlases atjaunošanas process var sākties.

Priekšrocības

  • Riepu izgatavošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes karkasus.
  • Plati malu bloki un centrālā josla nodrošina lielisku reakciju uz stūres kustībām.
  • Virzienveida protektora zīmējums sniedz labu saķeri uz slapjiem ceļiem.
  • Izturīga sānu mala nodrošina papildu saķeri sniegā un uz apledojušiem ceļiem.
  • Riepas ir ražotas, ievērojot visus EEK standartus, kas nosaka, ka atjaunotas riepas ir jāpārbauda, izmantojot tādus pašus kritērijus, kā pārbaudot jaunas riepas.
  • Ice Razzor ir sertificētas Vācijas testēšanas un izstrādājumu sertifikācijas uzņēmuā TÜV NORD.
  • Līdz pat 80% lietotu riepu iespējams izmantot atkārtoti. Tāpēc izvēloties Ice Razzor, jūs rūpējaties par apkārtējo vidi.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!