Bridgestone

Lielākais riepu ražotājs pasaulē

Bridgestone ir lielākais riepu ražotājs pasaulē (Tyrepress, 2018). Jau kopš dibināšanas brīža Bridgestone uzsver, ka tās mērķis ir „sniegt sabiedrībai visaugstāko kvalitāti”.

Uzņēmuma ražotā produkcija pārklāj ļoti plašu spektru:

  • Vieglo automobiļu un 4×4 riepas;
  • Motociklu riepas;
  • Vieglā komerctransporta riepas;
  • Kravas automobiļu un autobusu riepas;
  • Industriālās tehnikas riepas;
  • Lauksaimniecības tehnikas riepas.

Bridgestone pasažieru, apvidus auto un vieglā komerctransporta riepas

Var izdalīt 6 Bridgestone PCR, SUV un VAN riepu modeļu līnijas, turklāt katra no tām ir paredzēta konkretam uzdevumam un noteiktām autovadītāju prasībām. Potenza – augstai veiktspējai, DriveGuard – sirdsmieram, Turanza – komfortam un klusumam, Ecopia – ekoloģijai un ekonomijai, Dueler – apvidus automašīnām, Blizzak – skarbiem ziemas apstākļiem.

Bridgestone Potenza

Augstas veiktspējas riepas vasaras un vissezonas riepas ar unikālu gumijas sastāvu, kas nodrošina maksimālu saķerei bremzējot un izbraucot pagriezienus. Tā izceļas ar precīzu, responsīvu vadāmību un vienmērīgi pa visu kontakta laukumu izkliedētu spiedienu.

Bridgestone Potenza video

Bridgestone DriveGuard

Vissezonas premium klases riepas, ar kurām pēc caurduršanas iespējams nobraukt līdz pat 80 km. Vienlaikus tās raksturo augsta veiktspēja uz slapja un sausa ceļa, kā arī augsts braukšanas komforta līmenis.

Bridgestone DriveGuard video

Bridgestone Turanza

Lieliski absorbē trokšņus uz slapja, sausa un sniegota ceļa, sniedzot jums mierpilnu un komfortablu braucienu jebkuros apstākļos, kā arī nodrošinot nevainojamu vadāmības kontroli.

Bridgestone Turanza video

Bridgestone Ecopia

Radītas domājot primāri par ekoloģiju, energoefektivitāti un ilgu kalpošanas laiku. Tomēr šīs sērijas riepas raksturo arī pārliecinoša veiktspēja dažādos laika un ceļa apstākļos, un augsts braukšanas komforta līmenis.

Bridgestone Ecopia video

Bridgestone Dueler

Sērija apvieno krosoveriem, SUV un vieglajam komerctransportam paredzētas riepas, kas piemērotas gan braukšanai pa ceļu, gan nogriežoties no tā. Izceļas ar lielisku vilktspēju uz sausa un slapja seguma, kā arī lielu nobraukumu.

Bridgestone Dueler video

Bridgestone Blizzak

Ziemas riepu sērija. Tām raksturīga pārliecinoša bremzēšana uz sniega un ledus, uzticama vadāmība sniega un šķīdonī, kā arī iespaidīga saķere dažādos ziemas braukšanas apstākļos.

Bridgestone Blizzak video

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!