Sadarbība

SIA “Latakko” riepu centru tīkla franšīzes

SIA “Latakko” ir vadošā riepu un saistīto preču (akumulatoru, eļļu, disku u. c.) izplatītāja Baltijas valstīs. Lepojamies ar trim franšīzes tīkliem — visi šie zīmoli ir pārliecinoši nostiprinājuši savas pozīcijas starptautiskajā tirgū.

Arī Jūsu uzņēmums var kļūt par kāda SIA “Latakko” tīkla franšīzes turētāju. Kura? Tas ir atkarīgs no Jūsu uzņēmuma specifikas. Uzziniet vairāk par katru no tiem!

pkp

Key Point

Vairāk nekā 50 tīkla tirdzniecības un servisa centru Baltijas valstīs un vairāk nekā 700 centru visā Eiropā. PKP riepu serviss simbolizē augstākās klases klientu apkalpošanu, draudzīgas cenas un profesionālu pieeju visu modeļu auto un moto vadītājiem. Plašs preču sortiments — riepas, diski, eļļas, akumulatori — un profesionāli, vienotiem standartiem atbilstoši servisa pakalpojumi.
Vairāk par Key Point

mrBIG

Mr. BIG

Mr. BIG ir topošais tirgus līderis ar definētu jaunu standartu kravas, agrotehnikas un industriālo riepu tirdzniecībā un pakalpojumu sniegšanā Baltijas valstīs un Austrumeiropā. Profesionāli pakalpojumi un augstas kvalitātes preces — riepas, akumulatori, eļļas, diski un citas — visiem kravas, agro un industriālā transporta īpašniekiem.
Vairāk par Mr. BIG

HMlogo

Hankook Masters

Tīkls apvieno profesionālus riepu servisus, kas piedāvā augstākās kvalitātes riepas, diskus, auto piederumus, servisa pakalpojumus un profesionālu speciālistu konsultācijas. Pašlaik visā Baltijā darbojas jau vairāk nekā 50 tīkla centru, kas piedāvā plašu preču sortimentu — pasaules vadošo ražotāju visu veidu riepas vieglajām, apvidus, komerctransporta un kravas automašīnām — un tikpat plašu servisa pakalpojumu spektru.
Vairāk par Hankook Masters

Priekšrocības, kļūstot par SIA “Latakko” sadarbības partneri

  • Plašs zīmolu portfelis — pazīstamāko riepu, disku, akumulatoru un eļļu ražotāju produkcija vienuviet
  • Ērta biznesa klientu sistēma preču pasūtīšanai — i3
  • Iespēja sekot līdzi pasūtījumiem, piegādei un maksājumiem
  • Preču pasūtīšana un piegāde no ražotāju noliktavām
  • Lielākā noliktava Baltijā — vairāk nekā 45 000 m2, tātad visas populārākās preces vienmēr ir pieejamas tai pašā dienā
  • Attīstīts loģistikas tīkls, kas nodrošina ikdienas piegādi visā Baltijā un Eiropā
  • Unikāla, visaptveroša vairumtirdzniecības struktūra — produktu grupu vadītāji, tirdzniecības menedžeri, merčendaizeri
  • Mārketinga kampaņas, aktivitātes un dalība starptautiskās izstādēs
  • Profesionālas mācības un semināri
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!