Sailun

Uzņēmums Sailun ir pazīstams kā kvalitatīvu ekonomiskās klases riepu ražotājs. Saulun ir saņēmis augstu ietekmīgās Vacijas sertifikācijas organizācijas TÜV SÜD novērtējumu. Arī pircēju atzinība arvien pieaug: Eiropā ik gadu tiek pārdoti ap 6 miljoniem riepu.

Savukārt Latvijā Sailun riepas tiek uzskatītas par „Premium Budget” klasei piederošu produkciju, kas nozīmē atbilstību vairākām būtiskām kvalitātes prasībām. Ne velti jau vairāk nekā 75 000 autobraucēju Latvijā izvēlējušies Sailun riepas.

RAŽOTAS ĶĪNĀ, ATZĪTAS EIROPĀ

TÜV SÜD sertifikācija

Sailun riepu augsto kvalitāti ir apstiprinājusi respektablā Vācijas neatkarīgo ekspertu organizācija TÜV SÜD. Šīs organizācijas standarti ir daudz augstāki par Eiropas Savienības izvirzītajiem. Līdz ar to, TÜV sertifikāta iegūšana nozīmē īpaši augstu veiktspēju un drošības līmeni.

Premium Budget

Premium Budget ir budžeta klases riepu elite. Lai izmantotu šo kvalitātes zīmi, ražotājam ir jāspēj izpildīt vairākas prasības.

Piemēram, riepām ir jābūt testētām Eiropā, uzņēmumam ir jābūt starp pasaules Top25 riepu ražotājiem un jāspēj izgatavot arī tehnoloģiski sarežģītu produkciju.

Paplašinātā riepu garantija

Trīskārša pircēju interešu aizsardzība:

6 mēnešu aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem;

15 dienu apmierinātības garantija;

2 gadu aizsardzība pret ražošanas defektiem.


Jau vairāk nekā 75 000 autobraucēju Latvijā ir izvēlējušies Sailun.*

DROŠĪBA. KVALITĀTE. EKONOMIJA.

Sailun ir spējis izcīnīt stabilas pozīcijas pasaules lielāko riepu ražotāju vidū, pateicoties mūsdienīgām ražotnēm, lieliski aprīkotiem testēšanas un pētniecības centriem, un, protams, izciliem specialistiem, kas tiek piesaistīti no visas pasaules.

Pasaules līmeņa ražotājs

2002. gadā dibinātais Sailun ir 18. lielākais riepu ražotājs pasaulē. Tas ir pārstāvēts 167 pasaules valstīs. Domājot par izaugsmi nākotnē, ~30% ienākumu Sailun iegulda izpētē un attīstībā.

Mūsdienīgas tehnoloģijas

Kopumā gadā tiek saražoti 44 miljoni riepu. Unikālais protektoru dizains tiek radīts, izmantojot 3D modelēšanu. Šo tehnoloģiju riepu ražošanā pirmais ieviesa tieši uzņēmums Sailun.

Augsts drošības līmenis

Svarīgs Sailun produkcijas kvalitātes garants ir rūpīga riepu testēšana. Šim mērķim uzņēmums ir veicis nopietnas investīcijas, izveidojot gan āra testēšanas centru 1,4 miljardu eiro vērtībā, gan testēšanas centru telpās.

Atbalsts autosportam

Jau daudzu gadu garumā Sailun aktīvi atbalsta dažādas autosporta sacensības un tūninga šovus visā pasaulē. Tajā skaitā, uzņēmums sponsorē arī Latvijā notiekošus pasākumus – tādus, kā Rīgas Ziemas kauss.

VIDEO


Vai Ķīnā ražotas ziemas riepas spēj konkurēt ar pasaulē labāko ražotāju produkciju? Atbildi uzzināsiet noskatoties šo video, kurā Sailun stājas pretī Michelin.

*Aprēķins veikts balstoties uz SAILUN oficiālā izplatītāja Baltijas valstīs 2010. – 2018. gada riepu pārdošanas datiem, pieņemot, ka vienā pirkumā iegādātas četras riepas vienai automašīnai.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!