Vieglās un SUV riepas

Toyo

12. lielākais riepu ražotājs pasaulē.

Saskaņā ar 2018. gada datiem, Toyo Tires ir 12. lielākais riepu ražotājs pasaulē. Uzņēmumam Toyo Tire Europe GmbH ir trīs tirdzniecības meitasuzņēmumi un izplatītāji daudzās Eiropas valstīs.

Vēsture

Toyo Tires simbolizē inovāciju, kvalitāti, veiktspēju un lielisku apkalpošanu jau 70 gadus, tostarp 36 gadus Eiropā. Kopā Toyo uzņēmumu grupa īsteno izstrādes, ražošanas, testēšanas, izplatīšanas un mārketinga darbības Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā, Vidējos Austrumos un Okeānijā. Tādējādi uzņēmums Toyo Tires ir izveidojis stabilu reputāciju visā pasaulē. 

Kvalitāte

Eiropā uzņēmums Toyo Tires tiek ieteikts vairākos žurnālu testos, savukārt Amerikas Savienotajās Valstīs Ziemeļamerikas riepu dīleri ir nosaukuši Toyo Tires par zīmolu Nr. 1 jau septiņas reizes kopš 2000. gada, kas nekad iepriekš nav pieredzēts.

Sortiments

Tūninga tirgus paplašināšanās laikā, 21. gadsimta sākumā, Toyo Tires reaģēja, izgatavojot augstas veiktspējas riepas ar zemu profilu un lielu diska diametru. Panākumiem bagātajām Proxes T1s riepām sekoja Proxes T1R, Proxes T1 Sport, un 2015. gadā tika ieviestas Proxes T1 Sport plus riepas. Viss jaunais riepu klāsts nodrošina A klases saķeri uz slapja ceļa, vienlaicīgi nodrošinot aizraujošas pagriezienu un bremzēšanas iespējas entuziasma pārņemtiem braucējiem.

SUV un 4X4

Toyo Tires ir speciālisti SUV un 4 x 4 automobiļu riepu izgatavošanā. Ceļa apstākļiem paredzēto riepu klāsts ietver riepas, sākot no Proxes T1 Sport SUV īpaši augstas veiktspējas riepām ātrai braukšanai pa lielceļiem un beidzot ar Open Country H/T riepām, kuras lieliski papildina 4 x 4 un pikapu darbību.

4 x 4 automobiļiem paredzētās Open Country A/T plus riepas un Open Country M/T riepas nopietnākiem bezceļa apstākļiem nodrošina mobilitāti, lai pilnveidotu jūsu braukšanas iespējas. Open Country M/T riepu sacīkšu versijas ir izmantotas, lai uzvarētu Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) bezceļu divu riteņu piedziņas rallija sacīkšu (FIA Cross Country Rally Championship 2 Wheel) trofeju, FIA T2 bezceļa sacīkstes (FIA T2 Cross Country Championship), Baja 1000 sacīkstes un vairākus Dakāras rallija posmus.

Autosports

Toyo Tires riepas tiek izmantotas gandrīz visu veidu autosportā. Sākot ar Spa 24hours un VLN Endurance sacīkstēm un beidzot ar Porsche meistarsacīkstēm Apvienotajā Karalistē, Toyo Tires riepas ir tikušas izmantotas daudzu klašu ātrumsacīkšu trasēs, un panākumiem bagātās Proxes R888 riepas 2015. gadā tika papildinātas ar Proxes R888R riepām, kas nodrošina augstāka līmeņa saķeri, konsekvenci un virziena maiņas iespējas.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!