Triangle

Globāla mēroga riepu ražotājs

Triangle ir 24. lielākais riepu ražotājs pasaulē, kas ik gadu saražo ap 25 miljoniem riepu. Uzņēmums ir dibināts 1976. adā un šobrīd ir pārstāvēts 180 valstīs.

Sertifikācija 60 valstīs

Triangle ir saņēmis sertifikāciju vairāk nekā 60 pasaules valstīs, ieskaitot ECE sertifikātu Eiropas Savienībā, DOT sertifikātu ASV un CCC sertifikātu Ķīnā.

Testēšana Arktikā

Triangle IceLink produktu līnijas testi, ko Zviedrijas arktiskajos apgabalos veica respektablais Somijas uzņēmums Test World, apstiprina populārāko Triangle ziemas riepu modeļu augsto kvalitāti un veiktspēju. Riepas uzrādīja teicamus rezultātus gan uz ledus, gan uz sniegotas virsmas.

Riepas vissmagākajiem apstākļiem

Triangle ir 4. lielākais industriālo riepu ražotājs pasaulē, kas gadu desmitiem ražojis tieši speciālajai tehnikai paredzētas riepas. Līdz ar to, uzņēmums ir uzkrājis ievērojamu pieredzi tieši izturīgu paaugstinātas veiktspējas riepu izstrādē. Tā ņemta vērā arī ražojot vieglajiem auto un komerctransportam paredzētu produkciju.

Inovācijas riepu ražošanā

Triangle laboratorija pastāvīgi veic pētījumus, kas ir pamatā jauna dizaina un ķīmiskā sastāva riepu modeļu izstrādei. Līdz šim uzņēmums ir patentējis 291 izgudrojumu. Arī ražošanas procesā ir sasniegts augsts automatizācijas līmenis un tiek izmantotas modernas Nīderlandes kompānijas VMI projektētas iekārtas.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!