Vredestein

Ja riepas tiktu vērtētas un salīdzinātas no izskata viedokļa, zīmols Vredestein pilnīgi noteikti iegūtu pirmo vietu. Šī premium klases zīmola produkcija tiek izstrādāta sadarbībā ar Džordžeto Džudžāro (Giorgetto Giugiaro), kurš 1999. gadā ieguva 20. gadsimta labākā automašīnu dizainera galveno balvu. Vredestein protektori ir pazīstami to īpaši dinamiskā un elegantā izskata dēļ.

Zīmolā Vredestein ir apvienots pievilcīgs dizains un izcils tehniskais sniegums. Tam par pierādījumu kalpo augstās vietas ADAC testos, ko citu starpā ieguvis, piemēram, modelis Sportrac 5.

Zīmola piedāvājumā ietilpst riepas vieglajām automašīnām, minibusiem, lauksaimniecības tehnikai, pilnpiedziņas automašīnām, kā arī velosipēdiem. Vredestein ir viens no retajiem uzņēmumiem, kas ražo jaunas riepas retro automobiļiem.

Interesanti fakti

  • Uzņēmums Vredestein ir aizsācies 1909. gadā. Pašā sākumā rūpnīcā tika ražotas tenisa bumbiņas, gumijas grīdas segumi, kurpes un tamlīdzīgas preces. 1934. gadā rūpnīca nodega. Pēc rekonstrukcijas tajā sāka ražot velosipēdu riepas.
  • Pēc Otrā pasaules kara Vredestein sadarbībā ar amerikāņu BFGoodrich Enshedē nodibināja uzņēmumu no jauna. Sērijas Profilux riepas sāka tirgot papīra iesaiņojumā, lai uzsvērtu to unikalitāti. Tām vajadzēja izskatīties pēc kā vairāk nekā pēc parastām riepām.
  • Piecdesmitajos gados par zīmola talismanu kļuva uzzīmēta skaistule vārdā Profilientje, kas bija tērpta holandiešu tautastērpā. Kad sāka tirgot sērijas Masterlux preces, iepriekšējais talismans tika nomainīts ar sevišķi slaido Masterlientje, kas traucās uz priekšu drosmīgā, īpaši šūtā kostīmā. Šis tēls simbolizēja lēcienu nezināmajā.
  • Zīmols Vredestein mūsdienās ir piederīgs uzņēmumam Apollo Tyres, taču Jums būtu jāzina, ka šī zīmola senākās tradīcijas ir saglabātas un riepas joprojām tiek ražotas Enshedē.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!