Darbs Latakko

Darbs Latakko

Profesionāla komanda

Mūsu komandā ir enerģiski, mērķtiecīgi un pozitīvi domājoši profesionāļi, kas skaidri zina savus, savas komandas un uzņēmuma kopējos mērķus.

Multikulturāla vide

Dažādu paaudžu un mentalitāšu darbinieki bagātina mūsu darba vidi. “Latakko” komanda sastāv no latviešiem, lietuviešiem, igauņiem, krieviem un ukraiņiem.

Izaugsmes iespējas

Latakko lepojas ar savu darbinieku karjeras izaugsmi. Katru gadu mēs kopīgi veidojam semināru un mācību plānu, lai ikviens atbilstoši savai profesijai varētu pilnveidot zināšanas un celt savu profesionālo kvalifikāciju.

Pieredzes apmaiņa

Kur un kā vislabāk iegūt informāciju? Tieši no ražotāja, tāpēc katru gadu organizējam pieredzes apmaiņas braucienus pie mūsu biznesa partneriem Itāliju, Spāniju, Vāciju, Franciju, Nīderlandi un Ķīnu, kur mūsu speciālisti var gūt svarīgas zināšanas un tās nodot tālāk kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem.

Dinamika

Uzņēmums, kas strauji attīstās, ir dinamisks. Mēs arvien meklējam ceļus, kā attīstīties efektīvāk. Tas paver plašas iespējas izaugsmei, iesaistei dažādos projektos, kā arī iespējai izrādīt iniciatīvu un proaktivitāti, lai kaut ko uzlabotu, pilnveidotu vai mainītu.

Droša darba vide

Nodrošinām ergonomisku, visām darba drošības prasībām atbilstošu darba vidi un modernu tehnisko nodrošinājumu, kas atbilst pasaules standartiem. Mums ir svarīgi, lai darbinieki justos droši un komfortabli.

Profesionālās apmācības

Jo profesionālāka būs mūsu komanda, jo apmierinātāki klienti. Latakko darbinieki regulāri organizē un piedalās mācībās, semināros un konferencēs. Pievēršam lielu uzmanību tam, lai “Latakko” darbiniekiem būtu iespēja piedalīties mācībās un pilnveidot savas kompetences.

Apbalvojumi

“Latakko” augstu vērtē profesionalitāti un lojalitāti, tāpēc ik gadu apbalvo labākos un ilggadējos darbiniekus. Uzņēmuma vērtīgākais apbalvojums ir “Latakko” prezidenta prēmija, kas tiek piešķirta gada labākajam darbiniekam, un lojalitātes balvas par 5, 10, 15 un 20 gadu stāžu “Latakko” kolektīvā.

Sabiedriskās aktivitātes

Mēs priecājamies, ka varam kopā atpūsties dažādos izklaides pasākumos. Ik gadu uzņēmums aicina darbiniekus uz Jaungada balli. Mums patīk svētki, tāpēc ar prieku atbalstām iniciatīvas sveikt kolektīva jubilārus, atzīmēt 8. martu, Valentīndienu, pilsētas svētkus. Piedalāmies kopīgi organizētajās sezonas jubilāru tematiskajās ballītēs, pārgājienos, maratonos.

Tradīcijas

Lepojamies ar dažādām tradīcijām, kas ilgās pastāvēšanas laikā jau ir kļuvušas par svētkiem gan darbiniekiem, gan klientiem.

Mūsu uzņēmuma īpašnieka dzimšanas diena – katru gadu jūnijā Jevgēnijs Kopilkovs svin savu dzimšanas dienu kopā ar kolēģiem.
“Latakko” dzimšanas diena – katru gadu 4. oktobrī visa mūsu komanda svinībās atzīmē uzņēmuma dzimšanas dienu.

Jaunā gada balle – vēl viens lielisks pasākums, kurā neformālā gaisotnē mums ir iespēja satikt mūsu starptautiskos kolēģus. Ballē tiek pasniegti arī apbalvojumi par sasniegumiem un lojalitāti uzņēmumam.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!