Par Latakko

MŪSU VĒRTĪBAS IR:

CIEŅA, UZTICĪBA,
RŪPES, UZMANĪBA.

MŪSU MISIJA IR:

1. Celt braukšanas drošības līmeni ar kvalitatīviem produktiem.

2. Veidot gala patērētāju izpratni par to, kā veikt vislabāko izvēli

Uzņēmumu grupa

Latakko ir viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas ietilpst Skandināvijas holdingā Nordic Tyre Group AB.

Ar vairāk nekā 100 miljonu eiro lielu gada apgrozījumu, Latakko ir Baltijas līderis riepu tirdzniecības jomā.

Savukārt Nordic Tyre Group ir lielākais neatkarīgais riepu vairumtirgotājs Skandināvijā un Baltijas valstīs, kas gada laikā pārdod aptuveni 3,2 miljonus riepu.

Produkti un pārstāvētie zīmoli

“Latakko” galvenie darbības virzieni ir vieglo automašīnu, kravas auto, agro, industriālo un motociklu riepu, kā arī disku vairumtirdzniecība.

“Latakko” pārstāv vairāk nekā 60 starptautiski atzītus zīmolus un populārus zīmolus, piemēram Pirelli, Yokohama, Toyo Tires, Hankook, Maxxis, GT Radial, GiTi, Sailun, Westlake, Goodride, Triangle, Momo, BBS, OZ, MAK u. c.

Lepojamies ar mūsu kopīgajiem sasniegumiem

Ar mērķtiecīgu komandas darbu, skaidru vīziju par uzņēmuma attīstību un mērķi mums ir izdevies izveidot plašu un uzticamu sadarbības partneru loku, iegūt un saglabāt apmierinātus un smaidīgus klientus.

Skaitļi un fakti

Komanda

“Latakko” komandu veido vairāk nekā 100 savas nozares speciālistu un profesionāļu, kurus vieno mērķtiecība, vēlme pilnveidot savas profesionālās prasmes un zināšanas. Mūsu kolektīvā ir dažādu tautību un kultūru pārstāvji, kas ir vēl viens mūsu uzņēmuma trumpis veiksmīgai uzņēmējdarbībai starptautiskā vidē.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!