Sociālā atbildība

Sociālā atbildība

Riepas ar sirdi

Kopš 2010. gada “Latakko” sadarbībā ar saviem partneriem organizē labdarības akciju “Riepas ar sirdi”. Tās ietvaros “Pirelli Key Point” no katra pārdotā vasaras riepu komplekta ziedo 1 eiro Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai (BKUS). Akcijas laikā arī pircēji tiek aicināti ziedot visos “Pirelli Key Point” riepu centros izvietotajās ziedojumu kastītēs, kā arī Bērnu slimnīcas fonda norēķinu kontos:

A/S SEB banka,
konta Nr. LV84UNLA0050012160326

A/S Swedbank,
konta Nr. LV02HABA0551000377020

11 gadu laikā kopējā ziedojumu summa ir pārsniegusi 117 tūkstošus eiro. Par iegūtajiem līdzekļiem Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir iegādājusies nepieciešamās iekārtas – mākslīgās elpināšanas ierīces, cirkulārās fototerapijas lampas, dzirdes pārbaudes ierīces jaundzimušajiem, apsildāmo gultiņu un monitoru, kas spēj noteikt dzīvībai svarīgos rādītājus, inhalatorus augšējo elpceļu slimniekiem un speciālas gultiņas priekšlaikus dzimušiem dvīņiem, kapnogrammu Miega kabinetam, kā arī ādas pārstādīšanā izmantojamās ierīces “Dermatome” un perforatoru apdegumu ārstēšanai.

Riepa ar rītdienu

Kopš 2018. SIA “Latakko” ir Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas (LRAA) biedrs. Asociācija apvieno vadošos riepu realizācijas un apsaimniekošanas uzņēmumus. Tās misija ir radīt ilgtspējīgu riepu apsaimniekošanas un pārstrādes sistēmu Latvijā, veidojot uzticamu, atbildīgu un uz ilgtermiņu vērstu nozares praksi, ko pozitīvi vērtē iedzīvotāji un vidi uzraugošas institūcijas.

Latakko aleja

2015. gadā, atzīmējot 20 gadu pastāvēšanas jubileju, SIA “Latakko” dāvāja Rīgai Himalaju baltmizas bērzu aleju pie Māras dīķa.

Lasīt vairāk>>

Savukārt 2019. gadā, par godu uzņēmuma 25. jubilejai, “Latakko” darbinieki, kopā ar SIA “Rīgas meži”, turpat netālu izveidoja vēl vienu zaļu oāzi, iestādot vairākas sakuras.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!