Sociālā atbildība

Sociālā atbildība

Riepa ar rītdienu

Riepa ar rītdienu

Kopš 2018. jūlija SIA “Latakko” ir Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas (LRAA) biedrs. Asociācija apvieno vadošos riepu realizācijas un apsaimniekošanas uzņēmumus. Tās misija ir radīt ilgtspējīgu riepu apsaimniekošanas un pārstrādes sistēmu Latvijā, veidojot uzticamu, atbildīgu un uz ilgtermiņu vērstu nozares praksi, ko pozitīvi vērtē iedzīvotāji un vidi uzraugošas institūcijas.

Riepas ar sirdi

Riepas_ar_sirdi_logo-01

Kopš 2010. gada “Latakko” sadarbībā ar riepu centru tīklu “Pirelli Key Point” organizē labdarības akciju “Riepas ar sirdi”. Tās ietvaros “Pirelli Key Point” no katra pārdotā vasaras riepu komplekta ziedo 1,50 eiro Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai (BKUS). Akcijas laikā arī pircēji tiek aicināti ziedot visos “Pirelli Key Point” riepu centros izvietotajās ziedojumu kastītēs, kā arī Bērnu slimnīcas fonda norēķinu kontos.

Astoņu gadu laikā kopējā ziedojumu summa ir pārsniegusi 88 tūkstošus eiro. Par iegūtajiem līdzekļiem Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir iegādājusies nepieciešamās iekārtas – mākslīgās elpināšanas ierīces, cirkulārās fototerapijas lampas, dzirdes pārbaudes ierīces jaundzimušajiem, apsildāmo gultiņu un monitoru, kas spēj noteikt dzīvībai svarīgos rādītājus, inhalatorus augšējo elpceļu slimniekiem un speciālas gultiņas priekšlaikus dzimušiem dvīņiem, kapnogrammu Miega kabinetam, kā arī ādas pārstādīšanā izmantojamās ierīces “Dermatome” un perforatoru apdegumu ārstēšanai.

Ja vēlies palīdzēt Bērnu slimnīcai, ziedo “Pirelli Key Point” riepu centros izvietotajās ziedojumu kastītēs vai arī Bērnu slimnīcas fonda norēķinu kontos bankās (skatīt tālāk), norādot mērķi “Riepas ar sirdi”.

A/S SEB banka,
konta Nr. LV84UNLA0050012160326

un A/S Swedbank,
konta Nr. LV02HABA0551000377020

Bērzu aleja pie Māras dīķa

SIA “Latakko” 2015. gada 24. aprīlī Rīgai ir dāvājis Himalaju baltmizas bērzu aleju pie Māras dīķa. 2014. gadā SIA “Latakko”, viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs, nosvinēja 20 gadu pastāvēšanas jubileju un nolēma atzīmēt šo svarīgo notikumu kopā ar darbiniekiem, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, atstājot piemiņas zīmi bērzu alejas veidolā Āgenskalnā pie Māras dīķa. “Latakko” darbinieki kopā ar SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” darbiniekiem izveidoja koku aleju, un pasākuma laikā tika iestādīti divdesmit Himalaju baltmizas bērzi (Betula utilis var. jacquemontii ‘Doorenbos’). Vairāk par pasākumu!

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!