Latakko dāvina koku aleju Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem

SIA Latakko 2015. gada 24. aprīlī, pie Māras dīķa, Rīgas pilsētai dāvājis Himalaju baltmizas bērzu aleju.

2014. gadā SIA Latakko, viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs, nosvinēja 20 gadu pastāvēšanas jubileju un nolēma atzīmēt šo svarīgo notikumu kopā ar darbiniekiem, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem – atstājot piemiņas zīmi bērzu alejas veidolā Āgenskalnā, pie Māras dīķa. Latakko darbinieki, kopā ar SIA „Rīgas meži” daļas „Dārzi un parki” darbiniekiem izveidoja koku aleju un pasākuma laikā tika iestādīti divdesmit Himalaju baltmizas bērzi (Betula utilis jacquemontii Doorenbos).

Jevgēnijs Kopilkovs, SIA Latakko valdes loceklis: „Auto joma attīstās un pievērš daudz lielāku uzmanību tam, kādus materiālus izvēlas un kādu nozīmi tas atstāj uz apkārtējo vidi un ekoloģiju. Koki sniedz ne vien estētisku baudījumu, bet arī ražo skābekli un uzsūc kaitīgo oglekļa dioksīdu, samazinot gaisa piesārņojumu. Iestādot kokus mums ir iespēja pasniegt dāvanu ne tikai Rīgas pilsētai, bet visai planētai un tā ir ļoti vērtīga investīcija mūsu nākotnē.”

Uldis Zommers, SIA „Rīgas Meži” valdes loceklis: „ Jebkuru sabiedrības pārstāvju vēlme finansiāli iesaistīties aktivitātēs, kuru rezultātā pilsētā tiek uzlabota vides kvalitāte, ir viennozīmīgi apsveicama, jo tai ir atbalstoša, audzinoša, izglītojoša nozīme. Uzņēmējs, kurš pieņēmis lēmumu šādā veidā dot savu ieguldījumu sabiedrībai un savai pilsētai, un arī iesaistīto darbinieku kolektīvs daudz personiskāk izjūt un attiecas pret radīto un veikto pienesumu, tas kalpo kā paraugs citiem uzņēmējiem un līdzcilvēkiem ar prieku dalīties ar sevis iegūtajiem darba augļiem ar pārējiem sabiedrības locekļiem.

Sakārtota vide rosina cilvēkus uz sakārtotām domām, sakārtotu iekšējo un ārējo pasauli un harmoniskām attiecībām.”

Arī turpmāk, ik gadu Latakko plāno turpināt koku stādīšanas tradīciju, tādejādi sniedzot ieguldījumu un baudījumu pilsētai un tās viesiem.

Latakko2015

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!