Prakses iespējas

Prakses iespējas

Vai vēlies savas zināšanas papildināt ar praktisku pieredzi?

Atloki piedurknes un meties jaunā izaicinājumā kopā ar mums, lai mācību procesā apgūtās zināšanas Tu beidzot varētu izmantot reālajā dzīvē, proti, darbā!


Mums noteikti ir pa ceļam, ja…

 • Tevi tāpat kā mūs interesē auto nozare;
 • Tu vēlies kļūt par nozares profesionāli;
 • Tev piemīt entuziasms, zinātkāre un mērķtiecība;
 • Tu domā pozitīvi!


Tavi ieguvumi:

 • Tu varēsi izmantot esošās zināšanas un apgūt jaunas;
 • Tu varēsi iepazīt savu nākotnes profesiju un strādāt kopā ar pieredzējušiem profesionāļiem;
 • Tev būs iespēja strādāt lielā, starptautiskā uzņēmumā kopā ar draudzīgu kolektīvu.

Piedāvājam prakses iespējas vidējo profesionālo un augstāko mācību iestāžu studentiem šādos studiju virzienos:

 • Informācijas tehnoloģijas
 • Grāmatvedība un finanses
 • Klientu apkalpošana
 • Personāla vadība
 • Loģistika
 • Uzņēmējdarbības vadība
 • Pārdošana
 • Projektu vadība
 • Sabiedrisko attiecību un reklāmas vadība
 • Komunikācijas vadība
 • Autotransports
 • Juridiskā zinātne

Vai vēlies pieteikties praksei “Latakko”?

Sūti savu pieteikumu uz cv@latakko.lv, pieteikumā norādot nozari, kurā vēlies darboties, un prakses periodu!

Praktikantu atsauksmes

Linda Leščinska, Rīgas Tehniskā universitāte. Kvalifikācija – nodokļu administrators.

SIA Latakko nonācu pavisam nejauši, pēc sludinājuma portālā prakse.lv. Par nenojautu, ka šīs 10 nedēļas sniegs ne tikai izaugsmi profesionālajā jomā, bet arī labi pavadītu laiku kolektīvā. Patīk, ka uzņēmumā nav nekādu filtru – te strādā dažādu vecumu, tautību un raksturu cilvēki.

Grāmatvedības nodaļā strādājošās dāmas iepazīstināja ar uzņēmuma grāmatvedības politiku un deleģēja dažādus darbus, kas palīdzēja trenēt praktiskās iemaņas. Biju priecīga, ka tika uzticēti arī nozīmīgi uzdevumi, ne tikai dokumentu kārtošana, kā tas nereti notiek citos uzņēmumos – tas motivēja strādāt. Šeit praktikantiem uzticas!

Ilze Ilze Ķergalve, Rīgas 3. arodskola. Kvalifikācija – lietvedis.

SIA Latakko pavadīju trīs aizraujošus mēnešus, kā biroja administratores palīgs. Prakse Latakko man vienmēr paliks atmiņā ar uzņēmuma pozitīvo atmosfēru un darbinieku atsaucību. Lieliska vieta, kur iegūt un nostiprināt savas zināšanas, iemācīties strādāt lielā kolektīvā un padarīt savu prakses laiku par interesantu un notikumiem bagātu posmu savā dzīvē. Ļoti patika kolektīva saliedētība un tas, ka kolektīvā strādā dažāda vecuma un tautību cilvēki, līdz ar to vienmēr bija interesanta komunikācija.

Pēc prakses esmu ieguvusi lielisku pieredzi savā jomā, kas man noteikti noderēs turpmākajās darba gaitās. Kopumā varu teikt tikai pašus atzinīgākos vārdus par pavadīto prakses laiku Latakko un varu teikt milzīgu paldies par tik sirsnīgu un gaišu uzņemšanu savā kolektīvā. Jutos kā vienā lielā un mīļā ģimenē.

Raimonds Raimonds Dzelzskalns, Rīgas Tirdzniecības tehnikums. Kvalifikācija –  reklāmas pakalpojumu komercdarbinieks.

Strādājot uzņēmumā Latakko, kā praktikantam man bija daudzveidīgi darba pienākumi un man bija iespēja iegūt nozīmīgu pieredzi grāmatvedībā un mārketingā. Manos pienākumos ietilpa dažādi uzdevumi, kas ļāva apskatīt konkrētās nodaļas darbu no visiem aspektiem, piemēram, debitoru atlikumu un apgrozījuma salīdzināšana, bankas un realizācijas dokumentu pārbaude, dokumentu sagatavošana un nosūtīšana pircējiem, darbs ar mārketinga materiāliem un dalība pasākumu organizēšanā.

Uzņēmuma kolektīvs ir draudzīgs, laipns un pretimnākošs. Katru uzdevumu, kuru man uzticēja, pirms tam detalizēti izskaidroja, lai tas būtu viegli paveicams, es nekļūdītos un darba procesā apgūtu arī jaunas iemaņas, kas noderēs turpmākajās darba gaitās. Man ļoti patika būt par daļu no Latakko, jo man bija iespēja apgūt izvēlētajai nākotnes profesijai nozīmīgas prasmes.

Tanner Hale, Brighton High school, Utah, USA

Trīs mēnešus es stažējos Latakko personāla nodaļā. Tas bija lieliski! Es vēlējos strādāt Latakko, lai gūtu uzņēmējdarbības pieredzi patiešām labi zināmā uzņēmumā. Latakko nodarbina aptuveni 300 cilvēkus visās trijās Baltijas valstīs. Es ar prieku strādāju šeit ne tikai tāpēc, ka man bija iespēja gūt jaunu pieredzi, bet arī tāpēc, ka kolēģi bija vienkārši fantastiski.

Esot pilnīgi svešā valstī, no sākuma es nervozēju, taču kad iepazinos ar Jolantu, kura iepazīstināja mani ar citiem kolēģiem, sajutos kā mājās. Zoja, Jolanta, Šeila, Lienīte un Saša strādāja kopā ar mani vienā nodaļā. Viņas bija ļoti pretimnākošas un gatavas palīdzēt man jebkurā jautājumā. Viņas pat cienāja mani ar Latvijas gardumiem un stāstīja, kā es varētu interesanti pavadīt Latvijā savu brīvo laiku. Mēs kopā gājām pusdienot un varu teikt, ka viņas bija patiešām lieliskas kolēģes.

Latakko korporatīvā kultūra atšķiras no visa tā, ko esmu pieredzējis iepriekš. Cilvēki prot intensīvi strādāt un darīt to ar prieku. Ja kādam ir dzimšanas diena, gan priekšnieks, gan citi darba kolēģi jauki apsveiks šo cilvēku, uzdāvinot viņam puķes un sirsnīgi apkampjot. Mans galvenais mērķis bija gūt darba pieredzi, taču es nekad nebūtu domājis, ka man izdosies strādāt tik lieliskā vidē un iegūt tik jaukus draugus.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!