Avus

Avus Racing ir reģistrēta itāļu preču zīme, ar šo nosaukumu uzņēmumā RVS tiek ražoti lietie diski autoražotāju vajadzībām: vieglajiem, apvidus, bezceļu auto un komerctransportam.

Jau kopš 90. gadiem Avus auto tirgū sadarbojas ar prestižiem valsts lieto disku ražotājiem. Kopš 2007. gada jūnija uzņēmums RVS ražo un Eiropas tirgū izplata viengabala Avus Racing lietos diskus.

Viss ražošanas process tiek rūpīgi pārraudzīts katrā tā stadijā no dizaina izstrādes līdz pat preču iesaiņošanai, izejot cauri dažādiem procesiem no projektu strukturālās analīzes, veidņu izgatavošanas ar datorizētu sistēmu starpniecību, metāla liešanas un CNC mehāniskās apstrādes līdz pat gatavā produkta, kas iesaiņots un uzglabāts Avus noliktavā, uzskaitei.

Avus Racing disku piedāvājums regulāri tiek bagātināts ar jauniem modeļiem un apdarēm kopumā vairāk nekā 20 dažādos dizainos. Iespēja pircējiem pašiem izvēlēties krāsu gammas, kādās tiks tonēti viņu pasūtītie diski, tika ieviesta kā papildu veids pircēju prasību apmierināšanai.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!