Champion

Mēs priecājamies Jums piedāvāt Champion – Eiropas automobiļu eļļu zīmola – produkciju. Tās sortimentā ir pilns motoru, transmisiju un hidraulisko eļļu, kā arī nepieciešamo piedevu spektrs. Champion produkcijas ražošanu no 1955.gada uzsāka un ar to joprojām nodarbojas neatkarīgā Beļģijā nodibinātā kompānija Wolf Oil Corporation, tā ir viena no lielākajām un senākajām Eiropas smērvielu ražotājām.

Daudzi automobiļu ražotāji ir atzinīgi novērtējuši Champion produkciju. Savu saražoto automobiļu pēcpārdošanas servisa apkalpošanai, Champion eļļas ir apstiprinājuši tādi pasaules autobūves giganti kā Honda, Opel, Chevrolet, Isuzu, Cadillac un citi.

Saražotais Wolf Oil Corporation produkcijas gada apjoms sastāda vairāk nekā 90.000 tonnas. Tikai 25% produkcijas tiek realizēts Beļģijas iekšzemes tirgū, pārējais tiek eksportēts uz 55 pasaules valstīm.

Viens no galvenajiem kompānijas mērķiem ir jaunu drošības un ekoloģisko standartu panākšana eļļu un smērvielu sektorā. Šie standarti sniedzas tālu pār normatīvi tiesisko prasību rāmjiem.

Kompānija, kas ir pilnībā orientēta tikai uz smērvielām, tāpat arī piedāvā pilnu spektru pakalpojumu, kas ir saistīti ar šo darbības jomu. Jāatzīmē, ka Wolf Oil Corporation katram klientam sameklē individuālu pieeju.

Uzzināt vairāk

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!