Falken

Sportisks sniegums un izcila vadāmība visdažādākajos apstākļos. Šādiem vārdiem īsumā var aprakstīt zīmola Falken produkciju. Šis ražotājs ir pazīstams ar tā ekskluzīvajām HP un UHP riepām, kuras iecienījuši visprasīgākie braucēji. Ja Jums tīk izmantot visu automašīnas jaudu un vēlaties baudīt dinamisku braukšanu, neņemot vērā laikapstākļus, tieši šīs būs īstās riepas Jums!

Falken vācu valodā apzīmē piekūnu. Šis spēcīgais, plēsīgais un drosmīgais putns simbolizē šī japāņu zīmola produkcijas sniegto nemainīgo veiktspēju. Falken riepas tiek ražotas Sumitomo Rubber Industries rūpnīcās. Jaunais, Āzijā dibinātais uzņēmums ar īpaši augstas veiktspējas riepām vēlējās iekarot vietu prasīgajā ASV tirgū.

Ne velti zīmola Falken riepas tiek slavētas par to augstvērtīgo sniegumu. Uzņēmums aktīvi piedalās prestižās sacensībās, piemēram, American Le Mans Series / ALMS, Super Taikyu, 24 stundu Nirburgringa sacensībās un driftā (kas jau ilgus gadus bijis viens no favorītiem): Formula D, D1 Grand Prix un British Drift Championship sacensībās.

Falken riepas tiek pieskaitītas pie vidējās klases izstrādājumiem, taču to izdevīgā cena nenozīmē, ka tiek upurēta veiktspēja un drošība uz ceļa.

Interesanti fakti

  • Zīmols Falken ir debitējis tirgū 1983. gadā.
  • Dinamiku un ātru automobiļu dizainu vislabāk akcentē sievišķīgs skaistums. Jau vairākus gadus zīmolu Falken reklamē elitāra modeļu grupa Falken Models, kuras sastāvā ir, piemēram, modeles Lindsija Hansone (Lindsey Hanson), Mērija Dž. Kastiljo (Mary J. Castillo) un Sīdžeja Gibsone (CJ Gibson).
  • Līdztekus UHP riepu ražošanai Falken tirgū izplata arī sportisko apvidus/pilsētas automašīnu (SUV), mikroautobusu un smago automašīnu riepas.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!