Federal

Federal ir populārākais Taivānas riepu ražotājs – ģimenes uzņēmums, kas >70 pasaules valstīs tirgo vieglo automašīnu, kravas auto, vieglo komerciālo transportlīdzekļu, motociklu un lauksaimniecības tehnikas riepas.

Federal izcelsme

Uzņēmums tika izveidots 1954. gadā, taču ar šādu nosaukumu ir pazīstams vien kopš 1987. gada. Jau kopš 1960. gada Federal sadarbojas ar Japānas ražotājiem: sākotnēji ar Bridgestone, vēlāk ar Sumitomo. Domājams, ka tieši šī kooperācija ar riepu industrijas līderiem arī ir iemesls Federal riepu augstajai kvalitātei.

Interesanti fakti

  • Savas darbības pirmssākumos Federal ražoja un tirgoja jostas, šļūtenes un citus gumijas izstrādājumus. Pirmā riepa tika izlaista vien pēc 4 gadiem.
  • Līdz 1987. gadam mūsdienu Federal Corporation nosaukums bija Tayfeng. Ar jauno nosaukumu Federal riepas strauji iekaroja vairāku pasaules reģionu, tostarp Eiropas tirgu.
  • Šis ģimenes uzņēmums savā pastāvēšanas laikā tas nav piedzīvojis nevienu sabrukumu vai krīzi. Iespējams tāpēc, ka, kā ar lepnumu uzsver federal, tas nekad nav aizņēmies naudu.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!