Klientu serviss

Klientu serviss

Klientu apkalpošanas centrs

Latakko klientu apkalpošanas centrs atbild uz mūsu klientu jautājumiem un sniedz palīdzību klātienē, pa tālruni, e-pastu un faksu.

Klientu apkalpošanas centra komanda saņem un atrisina visus klientu pieteikumus, kas ir saistīti ar:

  • Tirdzniecību – jautājumiem, kuri ir saistīti ar produktiem, to pasūtīšanu un risinājumiem,
  • Loģistiku – jautājumiem, kuri ir saistīti ar piegādes termiņiem, pasūtījumu izpildīšanas nosacījumiem, cenām un produktu pieejamību noliktavā.

KlientuAtbalsts_1_3007

Garantijas atbalsts

Lai atvieglotu klientu ērtības defektētu preču jautājumu risināšanā, Latakko ir īpaša brāķu izskatīšanas nodaļa, kas operatīvi izskatīs sūdzības, veiks ekspertīzi un parūpēsies, lai ikviena prece, kas tiek nodota klientiem, būtu vislabākajā kvalitātē.

Operatīvais un konsultatīvais atbalsts ikdienas jautājumos

Baltijas reģionā ir vairāk kā 30 profesionālu tirdzniecības menedžeru, kas spēs palīdzēt jautājumos par produktu grupām, servisu un produktiem. Pārdošanas nodaļa nodrošina, lai ikviens no mūsu klientiem ne vien varētu izvēlēties un saņemt visas vēlamās preces, bet vienmēr būtu arī priekšā konkurentiem un zinātu par jaunumiem auto jomā, tirgus tendencēm un zinātu, kā pārdodot nopelnīt vairāk.

Katrai preču grupai ir arī produktu menedžeri, kas ikdienā risina jautājumus, kas saistīti tieši ar zīmoliem, produktu īpatnībām un priekšrocībām. Palīdz klientiem ar starptautiskajiem preču sertifikātiem, kas nepieciešami konkursu iepirkumu procesā.

Apmācības un pasākumi

Klientiem vairākas reizes gadā biznesa klientiem tiek piedāvāti īpaši semināri, kuros ir iespēja ne vien uzzināt aktuālākos jaunumus no auto jomas, bet apgūt arī noderīgu informāciju par to, kā uzrunāt klientus, kā padarīt servisus un riepu centrus par augstas klases servisa sniedzēju, kā pārdot Premium klases zīmolu produktus, kā veicināt klientu lojalitāti u.c.

Papildus tam, katru gadu notiek Latakko sporta spēles, kuras pulcē visas Baltijas sadarbības partnerus, lai sportiskā gaisotnē ne vien izkustētos, bet arī iepazītu viens otru un draudzīgi pacīnītos par medaļām.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!