Minišoseja

Minišosejas sacensības tiek pozicionētas kā pirmais solis autošosejā, jo tajās var piedalīties ar jebkuru auto, pilnveidot braukšanas iemaņas, izkopt sacīkšu trajektorijas vai vienkārši gūt pamatīgu adrenalīna devu. Sacīkšu rīkotājs Eduards Kalve norāda: “Šis ir tautas autosports!”

Automašīnu iedalījums klasēs ir pielīdzināts nacionālās klases sacensībām, lai dalībniekiem būtu vieglāk spert nākamo soli autosportista karjeras attīstībā un piedalīties Latvijas čempionātā. Tāpat ir pieņemts lēmums atsevišķā klasē nodalīt automašīnas, kas aprīkotas ar drošības karkasu.

Minišosejas trešajā sezonā 2016. gadā tiks saglabāts pasākuma formāts – braucieni norisināsies darbdienu vakaros no 18.00 līdz 20.00. Visi posmi notiks Biķernieku trasē, un katram posmam tiks izmantota atšķirīga trases konfigurācija, kas sacensības padarīs interesantākas dalībniekiem.

Rīkotāji vienmēr parūpējas par lielisku balvu fondu. Pirmajā minišosejas sezonā galvenā balva bija brauciens ar F1 spēkratiem. Otrajā sezonā galvenā balva bija dalība “Opel” “OPC Experience” drošas braukšanas kursos Vācijā. Noteikti arī trešajā sezonā būs grandioza galvenā balva. “Latakko” sadarbojas ar sacensību rīkotājiem kā oficiālais “Yokohama” riepu piegādātājs.

 

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!