Par Latakko – orig versija

Par Latakko – orig versija

SIA Latakko – viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs. Tā galvenie darbības virzieni ir automašīnu un motociklu riepu, vieglmetāla disku, akumulatoru un eļļu imports, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, specializēto riepu centru tīklu Pirelli Key Point un Hankook Masters attīstība vieglajam un kravas transportam Baltijas valstīs.

Uzņēmums pārstāv vairāk kā 40 starptautiskus zīmolus, tai skaitā Pirelli, Michelin, Vredestein, Yokohama, Hankook, Maxxis, GT Radial, Sailun, Westlake, Momo, Duracell, Deta, BBS, OZ, MAK u.c.

image

Produktu grupas

Lai gan sākotnēji Latakko pamatdarbības virziens bija akumulatoru tirdzniecība, 20 gadu laikā piedāvātais produktu klāsts ir krietni paplašinājies un šobrīd Baltijas un Eiropas tirgum tiek piedāvātas arī automašīnu, motociklu, kravas un transporta riepas, vieglmetāla diski, eļļas, akumulatori, servisa iekārtas un pakalpojumi.

image

Kompānijas apgrozījums

Kompānijas apgrozījums 2014. gadā sasniedza 57,6 miljoni eiro. Uzņēmuma galvenais tirgus ir Baltijas valstis, kā arī eksporta valstis. Pēc “Latvijas biznesa gada pārskata 2014” datiem, SIA “Latakko” ieņem otro vietu auto tirgus un apkopes nozares uzņēmumu starpā. Savukārt 2011. gadā SIA “Latakko” ieņēma otro vietu Latvijas auto nozares uzņēmumu Top-500.

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!