Pirelli

Nosaukums Pirelli ir viens no tiem, kas visiem atsauc atmiņā automobiļus, motorsportu un riepas. Zīmola vēsturiskā attīstība laika gaitā ir notikusi līdztekus automašīnu attīstībai. Kopš tā pirmsākumiem Pirelli ir bijis braucēju kompanjons skarbākajos apstākļos: rallijos, sacīkstēs un intensīvā ikdienas braukšanā. Pašlaik zīmols Pirelli ir oficiālais Formula 1 sacensību atbalstītājs.

Lai gan Pirelli riepas izmanto sacīkšu braucēji, tas nenozīmē, ka šī zīmola produkcija nepiederētos arī ikdienišķākām automašīnām. Tieši pretēji! Šis uzņēmums ir sagatavojis dažādus interesantus piedāvājumus ikkatram braucējam. To apliecina arī daudzie šim zīmolam piešķirtie apbalvojumi un pozitīvās lietotāju atsauksmes.

Pirelli riepas var veiksmīgi uzstādīt tipiskām kompaktklases sporta automašīnām. Šiem izstrādājumiem ir raksturīgs izcils sniegums gan pilsētā, gan uz lauku ceļiem, kā arī augsta izturība pret nolietojumu. Pirelli riepas piedāvā īpaši augstu drošības līmeni un brauciena komfortu. Tās ir uzticamas riepas īpaši prasīgiem braucējiem.

Zīmols Pirelli piedāvā arī kravas automašīnām, motocikliem un lauksaimniecības iekārtām piemērotas riepas. Šī zīmola ražojumi ir iekļauti premium preču klasē.

vieglaisVieglo un SUV automašīnu riepas

Pirelli riepas sniedz izcilu brauktprieku un komfortu uz jebkura ceļa un jebkādos laikapstākļos. Pateicoties ilgajai pieredzei, katrs šī uzņēmuma produkts ir visaugstākās kvalitātes.

kravaKravas riepas

Pirelli ražo izcili drošas, augstas veiktspējas kravas automašīnu un autobusu riepas. Ikviena Pirelli kravas automašīnu riepa atbilst kādai no piecām veiktspējas klasēm, sākot ar militāriem mērķiem paredzētajām līdz pat būvlaukumos izmantojamajām kravas automašīnām. Pasažieru pārvadāšanas sektorā ir pieejamas trīs veiktspējas klases, kas ļauj atrast vajadzīgo kompromisu starp garākiem vai īsākiem pārbraucieniem u.c.

mocis1Moto riepas

Pirelli moto riepas ir labāko pasaules motobraucēju nemainīga izvēle! Katrs atradīs savām vēlmēm vajadzīgo riepu, kas nodrošinās labāko saķeri un individuālo braukšanas stilu.

Interesanti fakti:

  • Pirelli ir viens no vecākajiem riepu ražotājiem visā pasaulē: šo uzņēmumu 1872. gadā ir dibinājis Džovanni Batista Pirelli (Giovanni Battista Pirelli). Mūsdienās tas tiek uzskatīts par piekto lielāko riepu ražošanas uzņēmumu.
  • Viena no pazīstamākajām zīmola Pirelli aktivitātēm ir ekskluzīvais kalendārs, kas tiek izdots ik gadu jau kopš pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem. Tā lappusēs redzamās modeles ir pasaules zvaigznes.
  • Astoņdesmitajos gados šis zīmols nāca klajā ar zema protektoru profila riepām, kas kļuvušas par nozīmīgāko inovāciju riepu ražošanas jomā kopš radiālās riepas izgudrošanas.
  • Pirelli pieder arī savs arhitektūras piemineklis Milānas centrā — Pirelli tornis, galvenā mītne, kas ir vairāk nekā 127 metrus augsta. Īsts pēckara modernisma stila meistardarbs, kas tika atklāts 1960. gadā.
  • Jau daudzus gadus Pirelli ir futbola komandas “Inter Milan sponsors”.
Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!