Rallijs

Rallijs nav sporta veids tikai puikām, kas sajūsmā mirdzošām acīm pavada putekļu vērpetes aiz sporta auto, tas ir brīdis, kad arī ikdienā nopietns darījumu cilvēks ļaujas azartam, tas ir laiks pabūt kopā ģimeni, līdzi ņemot savas atvases. Tās nav tikai sacensības un adrenalīna medības sportistiem – rallijs ir svētki visiem.

Rallija tradīcijas Latvijā ir senas un stabilas. Latvija un arī kaimiņvalsts Igaunija katru gadu tiek iekļauta FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārā, kurā ir 10 posmi, kas vienlīdzīgi sadalīti starp pieciem grunts un pieciem asfalta rallijiem. 2016. gads būs trešais gads pēc kārtas, kad ziemā notiekošais “Rally Liepāja” iekļauts FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārā.

Rallija sezona Latvijā parasti sākas gada sākumā, kad janvāra beigās Gulbenē notiek pirmais no astoņiem Latvijas rallija čempionāta posmiem “Sarma 2016”, bet beidzas septembrī ar pēdējo posmu Jūrmalā.

“Pirelli” riepas vienmēr ir bijušas rallija neatņemama sastāvdaļa, jo tās izvēlas labākās rallistu ekipāžas. Lai atbalstītu un attīstītu šo sporta veidu, sadarbojamies ar Baltijas vadošajām komandām “Vorobjovs Racing”, “Neiksans Rally Sport”, ASRT, “LMT autosporta akadēmija”, “Prorehv Rally Team”, EAMV, “Čapkauskas Motorsport”, “Samsonas Racing” u. c.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!