RC Design

Derkum GmbH disku ražotne ir dibināta 1989. gadā Veilersvistā, kas atrodas uz rietumiem no Ķelnes un Bonnas. Drīz pēc tam, 1994. gadā, Tauhā (netālu no Leipcigas) tika atvērts uzņēmuma austrumu atzars. RC Design sevi ir veiksmīgi pierādījis un tirgū ieņem stabilu vietu visu pārējo lieto disku un automašīnu riepu ražotāju vidū.

Daudzveidīgajā RC Design produktu sortimentā nu pieejami vairāk nekā 30 pievilcīga dizaina disku modeļu, turklāt daudzi ir pieejami atšķirīgās, inovatīvās toņu gammās.

Kopš 1999. gada RC Design diski tiek ražoti rūpnīcā „Jajce Alloy Wheels” Bosnijā un Hercegovinā. Šajā rūpnīcā strādā aptuveni 100 darbinieku, kuri rūpējas, lai RC Design diski tiktu izgatavoti visoptimālākajā veidā.

Rūpnīca laika gaitā ir piedzīvojusi pārmaiņas. Tā ir pārbūvēta, un nu tajā izvietotas visprogresīvākais ražošanas iekārtas, kas turklāt regulāri tiek optimizētas un atjauninātas saskaņā ar jaunām ražošanas vajadzībām. Katrs disks pēc izliešanas tiek apstrādāts ar rokām, optiski novērtēts un aplūkots arī ar rentgena staru palīdzību, lai atklātu potenciālās ražošanas nepilnības, ko ar neapbruņotu aci pamanīt nav iespējams.

Katru gadu tiek izstrādāti trīs četri jauni RC Design disku dizaini un inovatīvas pārklājumu versijas. Interesantās disku apdares ar īpašiem pārklājumiem un titāna dekoratīvajām skrūvēm piešķir zīmola ražotajiem diskiem ekskluzivitāti.

RC Design augstos kvalitātes standartus apstiprina daudzie produkcijai piešķirtie sertifikāti, piemēram, TÜV, KBA, ETRTO, SF1, JWL un Jaso.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!