Serviss

7 iemesli, kāpēc Latakko ir izvēle nr. 1!

1. Maksimāla drošība ikvienā nobrauktajā metrā!
Riepas, tas ir drošības garants. Mēs Tev palīdzēsim piemeklēt pareizās riepas, lai tās nodrošinātu maksimālu drošību, ilgi kalpotu un spētu nodrošināt lielisku veiktspēju gan ikdienas gaitās, gan garākos braucienos.

2. Vislabākās cenas!
Lielisks kvalitātes un cenas apvienojums! Vienmēr izdevīgi un īpaši veidoti produktu piedāvājumi un akcijas lojālajiem klientiem.

3. Komforts Tev un Tavai automašīnai!
Aizmirsti par raizēm, mēs piedāvājam visplašāko riepu servisu, lai Tavs auto spētu kalpot vēl labāk – montāža, balansēšana, savirze, glabāšana, ritošās daļas pārbaude un remonts.

4. Labākie pasaules zīmoli vienuviet!
Izvēlies pieredzes bagātus auto jomas līderus, kuri jau sevi pierādījuši, kā vislabāko izvēli autovadītājiem.

Riepas: Pirelli, Michelin, Yokohama, MOMO, GT Radial, Falken, Sailun, Vredestein, Nexen, Hankook
Diski: MOMO, Reds, Dezent, MAK, Dotz, MSW, RC Design, BBS, OZ, SPARCO, AEZ, Avus, Fondmetal, Team Dynamics, ATS, Brock, ANTERA, Kahn, Lorinser, Breyton
Eļļas: Champion, Comma
Akumulatori: DETA, Exide, Duracell, Autostar

5. Vēlamā cena ikvienā kategorijā!
Plašais sortiments garantē arī pieejamāko cenu ikvienā kategorijā. Plašajā produktu klāstā, mēs noteikti spēsim Tev piedāvāt visatbilstošākos risinājumus, par vislabāko cenu!

6. Viss, ko Tu vēlies ir pieejams!
Mēs varam izpildīt ikvienu Tavu vēlmi, jo viss mums ir uz vietas. Varam lepoties ar lielāko noliktavu visā Baltijā, kurā glabājas vairāk kā 100 000 riepu, 250 dažādu lieto disku dizainu, kā arī akumulatori visu veidu transporta līdzekļiem.

7. Pirmklasīgs serviss!
Ļauj mums parūpēties par Tavu automašīnu. Latakko partneru servisos Tu sastapsi tikai profesionālus, apmācītus un pieredzējušus speciālistus, kuri spēs nodrošināt kvalitatīvu un plašu servisa pakalpojumu klāstu. Esam labākie pakalpojumu sniedzēji savā jomā 2015. gadā!

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!