Vossen

Pirmsākumos zīmols ir dibināts, lai piedāvātu klientiem izcilus produktus, un šodien Vossen ir viens no tendences noteicošajiem zīmoliem nozarē. Darba mīlestība, līdzīgi kā apņēmība sasniegt izcilus rezultātus, ir redzama visos darba posmos. Sākot ar inženieru darbu un beidzot ar izstrādi un ražošanu, Vossen maina mūsdienu disku ražošanas nozares ainavu.

Vossen kabatā ir jau 30 gadu pieredze, un šī zīmola produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 36 valstīs visā pasaulē, tāpēc klienti no tā gaida tikai un vienīgi kvalitāti un inovācijas. Vossen lietie diski un citas preces pirms nonākšanas tirgū tiek testētas visstingrākajā kvalitātes uzraudzībā, tieši tāpēc šis zīmols piedāvā ievērojamo piecu gadu ražotāja garantiju, kas attiecas uz diskiem bez hromētām vai pulētām virsmām.

Vossen ražošanā liek uzsvaru uz dizainu. Tieši tāpat kā zīmola klienti, tas augstu vērtē laiku un darbu, kas tiek ieguldīts inovatīvu un estētiski pievilcīgu produktu izstrādē un ražošanā.

Vossen misija ir nodrošināt augstas kvalitātes lietos diskus un dzīvesstila produktus klientiem, kuri novērtē izcilību. Zīmola Vossen mērķis ir atspoguļot ne vien tā pārstāvjiem raksturīgo atjautību, bet arī vēlēšanos atstāt ietekmi gan uz autobūves nozari, gan arī uz pasaules kultūru kopumā.

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!